LEAF

Catlike LEAF – bo lubimy świat MTB

 

LEAF to kask dedykowany pasjonatom MTB. Został zaprojektowany zgodnie z filozofią marki Catlike i jest najlepszym zawodnikiem na rynku kasków MTB. W grudniu 2012 roku niemiecki magazyn rowerowy „World of MTB” przyznał nagrodę kaskowi Catlike LEAF jako najlepszemu w trzech kategoriach:

ceny, jakości oraz projektu. Według komisji, która przyznała nagrodę, kask Catlike LEAF ma wyjątkowy projekt, bardzo łatwo jest go dopasować, jest naprawdę lekki i super wygodny, nie powoduje żadnych otarć, a cena jest rewelacyjna. Kask Catlike LEAF gwarantuje najlepszą wentylację dzięki 23 otworom. Jest lekki – zaledwie 260g w rozmiarze M. Szczyci się najnowocześniejszymi technologiami Catlike. Organiczny projekt kasku jest wyjątkowy i zapewnia najwyższe bezpieczeństwo. Każdy wstrząs obciąża więcej niż jedno włókno, co oznacza, że energia zderzenia jest rozkładana na wiele punktów i absorbowana w najbardziej wydajny sposób.

 

Kask w komplecie zawiera daszek D2, który w zależności od upodobań, może być zamocowany na 2 różne sposoby. Dodatkowo daszek w kasku Catlike LEAF spełnia dwie funkcje: chroni przed słońcem i zwiększa cyrkulację powietrza wokół głowy.

 

Budowa kasku Catlike LEAF zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Dzięki nowoczesnemu zapięciu MPS-Evo kask Catlike LAEF idealnie dopasowuje się do każdego kształtu głowy i zapewnia wyjątkowy komfort. Kask Catlike LEAF posiada również siatkę przeciw owadom, która zapobiega wtargnięciu insektów poprzez otwory wentylacyjne do wnętrza kasku.

 

Dostępne kolory:

Dostępne rozmiary:

MD 54-57cm 260gr

LG 58-60cm 290gr

KONTAKT

 

"POLSPORT GROUP Sp. z o.o."

ul. Wilgowa 65A, 42-271 Częstochowa

 

Od  poniedziałku do  piątku

w  godz.  od  9.00  do  17.00

tel./fax. 34 366 04 56

e-mail. info@pol-sport.com, biuro@pol-sport.com

 

all right reserved © 2014       Projekt i wykonanie Agencja interaktywna CSD